Profil spoločnosti SawTech s.r.o.

Naša spoločnosť a výrobný závod sa zaoberá technológiami na spracovanie dreva. Závod oslávil už 25. výročie svojho vzniku.

Veľký záujem trhu viedol k zásadným zmenám profilu spoločnosti pre výrobu technológií na spracovanie dreva. Naše konštrukčné a vývojárske oddelenie sa snaží splniť aj špecifické požiadavky zákazníkov. Dodržiavanie najprísnejších technologických noriem núti neustále zlepšovať a rozširovať základne spoločnosti. Výrobky majú bezpečnostné schválenia a certifikáty EU.

Výrobná činnosť sa zameriava na najnovšie trendy, inovácie a výrobné technológie aj vďaka získaniu finančných prostriedkov EÚ. Momentálne je závod jedným z najväčších podnikov vyrábajúcich drevoobrábacie stroje. Rýchly rozvoj a neustála modernizácia výrobných technológií, nám umožnila rozšíriť oblasť činnosti v roku 2007 o výrobu pílových kotúčov, ventilačného potrubia Spiro a príslušenstva. V roku 2016 v závode pribudli 2 nové, výrobné haly, ktoré sú vybavené najmodernejšími CNC strojmi a zváracími strojmi.

Taktiež ponúkame návrhy, výrobu a montáž drevospracujúcich liniek podľa požiadaviek ( výrobného programu) našich zákazníkov.

Vyrábané a technológie sú vyhľadávanými produktami aj na trhoch mnohých európskych krajín. Krajiny, ktorým exportujeme, sú Rusko, Bielorusko, Ukrajina, Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Litva, Nemecko, Chorvátsko, Bulharsko a Francúzsko.

  • SawTech s.r.o.
    Němcovej 18
    040 01 Košice
    Slovenská republika
  • IČO: 46 798 218
    IČ DPH: SK2023591647


Sawtech, s.r.o., Němcovej 18, 040 01 Košice
Mob: +421(905)-372-891 Email: info@sawtech.sk