Služby

návrh a výroba drevospracujúcich strojov

V súlade s požiadavkami zákazníka vyhotovíme kompletný návrh a zabezpečíme výrobu drevoobrábacích strojov, pričom samozrejmosťou je inštalácia a zabezpečenie riadneho chodu nami dodaného stroja. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom čo najoptimálnejšie a kvalitné individuálne riešenia. 

návrh a poradenstvo u zákazníka

Našim zákazníkom ponúkame odborné poradenstvo pri výbere drevoobrábacích strojov, pričom zohľadňujeme ich individuálne potreby a požiadavky.
Navrhneme vám všetky možné riešenia a poradíme, ktoré z nich je tým najvhodnejším práve pre vás.

riešenie kompletnej logistiky pri manipulácii s drevnou hmotou

Zabezpečujeme kompletnú logistiku pri manipulácii s drevnou hmotou v podobe rôznych typov dopravníkov, nakladačov, obracačov, dopravníkových pásov a iných zariadení. Samozrejmosťou pre nás je poskytnutie odbornej rady pri výbere toho najlepšieho riešenia pre vaše potreby.

návrh a výroba drevospracujúcich liniek podľa požiadaviek zákazníka

Na základe konkrétnych potrieb a požiadaviek našich zákazníkov poskytujeme kompletný návrh drevoobrábacej linky a zabezpečíme jej výrobu, pričom zohľadňujeme účel, priestorové obmedzenia či iné individuálne podmienky.

montáž strojov

Ponúkame profesionálnu montáž rôznych druhov drevoobrábacích strojov a liniek, čím zabezpečíme zavedenie vašich zariadení do riadneho a plynulého chodu. Dôraz kladieme na spoľahlivosť, odbornú prácu a kvalitu montáže každého zariadenia.

záručný servis

Na každé nami poskytnuté zariadenie či službu sa vzťahuje záručný servis, v rámci ktorého vykonávame identifikáciu chýb či nefunkčných častí a zabezpečíme nápravu k čo najväčšej spokojnosti našich zákazníkov.

pozáručný servis

Okrem záručného servisu vykonávame tiež pozáručný servis, v rámci ktorého identifikujeme chybu, prípadne nefunkčnú časť zariadenia a následne sa snažíme nájsť také riešenie, ktoré bude pre zákazníka najvýhodnejším nielen z hľadiska ceny ale predovšetkým z hľadiska celkovej kvality servisovaného zariadenia.

servis pílových kotúčov

Pomocou vysoko kvalitných technológii zabezpečujeme kompletný servis a renováciu pílových kotúčov, ktorá zahŕňa predovšetkým brúsenie, ostrenie, čistenie pílových kotúčov, rovnanie a vytuženie tela pílového kotúča či výmenu SK plátkov, resp. zubov.

finančné služby- leasing

Ponúkame možnosť využitia leasingu na financovanie kúpy drevoobrábacích strojov, liniek či iných zariadení. Využitie financovania pomocou leasingu je jednoduché, pričom zákazník si môže sám zvoliť rýchlosť splácania či výšku jednotlivých splátok.

  • SawTech s.r.o.
    Němcovej 18
    040 01 Košice
    Slovenská republika
  • IČO: 46 798 218
    IČ DPH: SK2023591647


Sawtech, s.r.o., Němcovej 18, 040 01 Košice
Mob: +421(905)-372-891 Email: info@sawtech.sk